Vissza a témákhoz

Porlasztók.
FORD C-MAX (DM2)

  • @Zsoltc137 Mar 14, 2024
    Tag
    Sziasztok. Van egy FORD C-MAX 1.6 TDCI autóm.
    Egyik nap elkezdett rángatni, mint kiderült a porlasztók beszartak, és konkrétan belesültek. 
    A szerelő nem tudja kiszedni jelenleg, és azt mondta, hogy ha szét kell szednie ez miatt a motort, akkor a 4 porlasztó csere, így 800.000Ft-ra jön ki. Ebben benne van a munkadíj is gondolom, de számomra ez egy hihetetlen összeg és kicsit úgy érzem át akarnak verni. Pontosítok, mert édesanyám autója, és ő neki mondták ezt. Kicsit úgy érzem hülyére akarják venni, de mivel én magam sem értek túlságosan az autókhoz nem merek reklamálni, sem felelőségre vonni őket mivel nem kényszerítenek bele, csupán számomra hihetetlen. Válaszokat előre is köszönöm. Ha esetleg addig bármiféle változás új fejlemény jön mindenképp frissítem a témát, csupán kíváncsi vagyok a véleményetekre.
    Válasz

    Elkezdve

    14.03.24

    Utolsó válasz

    15.03.24

    Válaszok

    2

    Megtekintések

    39

  • @Zsoltc137 Mar 15, 2024
    Tag
    Téma tárgytalan. 
    Válasz
  • @ Sheardiscas Mar 15, 2024
    Tag
    Szia 
    Én a helyedben több szervizben is megkérdezném hogy mennyire húzna ez a munka.Ebből kiderülne átvágnak vagy sem
    Válasz

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon