Vissza a témákhoz

segítség kérés
FORD C-MAX (DM2)

  • @user_1211919 Oct 26, 2022
    Tag
    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni. Van egy 2004-es Ford focus c-max-om. egr szelep csere után is ki írja, hogy speed limited. A kocsi rángat és lekorlátozza a sebességet. Mi lehet még a gond. Várom a véleményeteket.
    Válasz

    Elkezdve

    26.10.22

    Utolsó válasz

    05.12.23

    Válaszok

    4

    Megtekintések

    303

  • @Andeent Oct 31, 2022
    Tag
    Üdv. leírás szerint nehéz megérteni hogy mi a probléma hogy bármit is javasol hassak De azt ajánlanám legelsőnek egy diagnosztikát és a vezérlőegységek hibakódjainak kiolvasását és ezek segítségével kezd el a hibakeresést, 
    vagy egy szerviz mivel itt sok probléma lehet
    Válasz
  • FORD FOCUS lépcsőshátú (DFW) 1.4 16V
    @Petya62 Jul 20, 2023
    Tag
    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni. Van egy 2003-es Ford focus c-max-om benzines 1,6-os 16V  Hibakódolvasóval a hiba kiolvasva U0001 -es hibakódja van. Magyar leírást nem találok konkrét leírást lépésről lépésre mit kell átnézni ellenőrizni. Ebben kérem a segitségeteket. A hibaolvasó scennerel kiütöttem a  hibát most jó nem gyulad ki a cheking lámpa. Jelenség gyszer menetközben az összes mutató alapra ált és kigyuladt az összes kijelző a műszerfalon igy jelentkezett. Köszönöm válaszotokat előre.
    Válasz
  • @Criongul1992 Jul 24, 2023
    Tag
    Üdv
    Az U0001 hibakód a CAN High busszal kapcsolatos problémát jelez. Azt javaslom, hogy fordulj egy jó villanyszerelőhöz.
    Válasz
  • FORD C-MAX (DM2) 1.6
    @user_2051973 Dec 05, 2023
    Tag
     sziasztok, segítség kéne, adott egy 2008-as ford c max, nem indul, este még beálltam vele, gond nem volt. Reggel már nem indult, 1.6 benzin, a videók közt nem leltem, ezen hol az üzemanyag szűrő? (levettem az üzemanyag csövet, inkább csak folyik, azért 2.5-3 bar mellett szerintem sugárban kéne fújnia az üzemanyagot) az ac hoz felülről hozzáférni, vagy hol van a pumpa? Megnézném az nyom e eleget,
    Válasz

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon