Vissza a témákhoz

Peugeot 407 1.6 HDI teker, de nem indul PEUGEOT 407 SW (6E_)

PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.6 HDi 110
@P. S.
30.05.2024 10:01
Tag
Sziasztok ! 


Elkeseredésemben egy kérdéssel fordulnék hozzátok . 

Adott egy 2007-es Peugeot 407 1.6 HDI motorral . Az autó menet közben egyik pillanatról a másikra kicsit berángatott majd leállt , azóta sem indul. Hiba jelző lámpa nincs a műszerfalon . Hibakód nincs az autóban . A kocsi teker ,de nem indul. Üzemanyag nyomás felépül . A vezérlés a helyén van.  EGR normálisan működik. A főtengely és vezérműtengely jeladók is újak . Mivel féktisztítóval  elindul ( csak addig jár ameddig fújom neki) , gyanakodni kezdtem az üzemanyag rendszerre . A porlasztók nem fecskendeznek be üzemanyagot , viszont ahogy néztem a jelet sem kapják meg , hogy kinyissanak és mivel hibakód nincs az autóban feltételeztem , hogy a motorvezérlő lehet a ludas . Bele próbáltam egyet , de az autó továbbra sem indul . Esetleg valaki találkozott hasonló hibával , vagy van ötlet merre kellene tovább haladnom?

Elkezdve

30.05.24

Utolsó válasz

30.05.24

Válaszok

0

Megtekintések

122

    Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!
    Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.
    Szkennelés a QR-kódot részére AUTODOC CLUB app-ot
    Szkennelés

    Az alkalmazás letöltéséhez:

    • - szkennelje be a QR-kódot
    • - letöltés az App Store-ból
    • - letöltés a Google Play áruházból
    Autodoc CLUB App icon