Vissza a témákhoz

Mi lehet a hiba? PEUGEOT 206 Ferdehátú (2A/C)

PEUGEOT 206 Ferdehátú (2A/C) 1.4 i
@M. Z.
17.06.2024 22:16
Tag
Teljesen váratlanul elromlott az akkumulátor. Ezt megelőzően, néha – néha furcsán viselkedett az autó. Tünetek: nem indul csak nagy gázzal erőltetve, alapjáraton rángatózik, füstöl a kipufogó, olyan hangja van, mintha nem menne mind a 4 henger. Azután rövid pihentetés után, mintha semmi sem történt volna, megy szépen, ketyeg mint egy svájcióra. Nő vagyok és nem fiatal, minden szerelő hülyének néz és átvág. Ha valaki tud tippet adni, hogy mi lehet, megköszönöm. Gyertyákat cseréltem, benzinszivattyúra és generátorra gyanakszom, az alapján, amiket a neten megnéztem.

Elkezdve

17.06.24

Utolsó válasz

01.07.24

Válaszok

1

Megtekintések

33

  • @Gagin1980
    01.07.2024 12:22
    Tag
    Helló.
    Ha tz a probléma lép fel, a figyelmeztető lámpa nem világít.
     Nehéz lesz megtalálni.
     Olyan szakemberre van szükségünk, aki a látható problémák alapján azonosítani tudja az okot.
    Az egész rendszert ellenőrizni kell.
    Használjon tesztelőt az üzemanyag-levegő keverék állapotának ellenőrzéséhez, egy szakképzett szakember megvizsgálja, hogyan és milyen művelet közben jelentkezik a probléma.
Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!
Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.
Szkennelés a QR-kódot részére AUTODOC CLUB app-ot
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

  • - szkennelje be a QR-kódot
  • - letöltés az App Store-ból
  • - letöltés a Google Play áruházból
Autodoc CLUB App icon