AUTODOC FORUM / Beszélgetések az autókról márka alapján / CHEVROLET / Nem működik mindegyik sebesség a sebességváltóban

Vissza a témákhoz

Nem működik mindegyik sebesség a sebességváltóban
CHEVROLET CRUZE

  • @sandorbarnabas Sep 22, 2020
    Tag


    Jó estét.
    Egy kis gond történt, a 2-es meg a 6-s fokozatu sebesség eltűnt. Bekapcsolnak, de a motor csak emeli a fordulatszámot – nincs rajtuk tolóerő. Ennek megfelelően a Check motor világít. Szkenneléskor hibák jelennek meg: P0700 és P2714 (D nyomásszabályozó mágnesszelep teljesítménye vagy elakadt)

    Válasz

    Elkezdve

    22.09.20

    Utolsó válasz

    28.09.20

    Válaszok

    3

    Megtekintések

    522

  • @Samalmot Sep 23, 2020
    Tag

    Nekem így volt, maradt a 3. fokozat, a sebességváltó vezérlőegységében volt, a mágnesszelepek mind épek voltak, minden rendben van, de le kellett cserélnem az egész szelepház egységet.  

    Válasz
  • @yjuhasz Sep 24, 2020
    Tag

    Mikor megtisztítottam a mágnes szelepeket, vacakot 2-s és a 6-os sebesség. Cserét csináltam a hátsóval és minden rendben lett, valószínűleg nálad is ez van.  

    Válasz
  • @Didettioners Sep 28, 2020
    Tag

    Kicserélni mindig ráérsz. Legelőször is, egy okos villanyszerelő csengesse végig őket.

    Válasz

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon