AUTODOC FORUM / Beszélgetések az autókról márka alapján / AUDI / Az. Autóm be indul. És 1 2. Perc után. Leáll

Vissza a témákhoz

Az. Autóm be indul. És 1 2. Perc után. Leáll
AUDI A6 Avant (4F5, C6)

  • @user_2306883 Mar 06, 2024
    Tag
    Sziasztok.  Sajnos. Olyan problémával. állok. Szemben amit sajnos nem értek  az. Autóm egy 2006 Audi a6 2.7 tdi.    És. A probléma az. Hogy be indul az autóm    Majd 1-2 perc után leáll  de. Ellotte .  Azt. Csinálta hogy.  Tudtam vele meni.   De.   Nagyon. Rángatott a. Motor.  El indulásnál.  Es csak. Utána.   Produkálta  a másik problémát .att néztem a motoron mindent.  És minden rendbe  van.    Sajnos nem tudok. Rájönni mi lehet     Ezért.  Kerek. Tőletek. Segítséget.  Sajnos. A gépre téve nem hoz. Semmilyen hibát 
    Ha valaki tud. Nekem.  Segíteni.  Az. Kérem.  Irjatok Nekem. Itt. A telefon számom 06302285560  
    Válasz

    Elkezdve

    06.03.24

    Utolsó válasz

    29.03.24

    Válaszok

    1

    Megtekintések

    32

  • @Uposecushers Mar 29, 2024
    Tag

    Üdv

    Ellenőriznie kell az üzemanyagrendszert, az üzemanyag-szivattyút és az üzemanyagnyomást a rendszerben.
    Válasz

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon