Vissza a témákhoz

Ocatvia 1 nehezen indul hidegben SKODA Octavia I Combi (1U5)

SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.6
@user_75640
11.10.2021 14:08
Tag
Sziasztok,

O1 1,6 benzines autóm, amint kezd az idő lehűlni megint kezd egyre nehezebben indulni..hőmérséklet függvényében 1-3 indítás is kell olykor, a akkor is nehezen akar..(és nem -20 fokról van szó..)

Érdekesség ha egyszer beindult és járok vele, utána nincs gond, beindul akkor is ha sokat állt és s már lehült a motor..

Eddig cserélve:benzinszűrő, levegőszűrő, termosztát, hőgomba, lendkerék jeladó..vag-com teszt nem ad híbát, MAP szenzor tesztelve…

Bármilyen ötlet jól jönne, köszi!

Elkezdve

11.10.21

Utolsó válasz

28.01.23

Válaszok

2

Megtekintések

901

  • @Gleir1980
    15.10.2021 11:39
    Tag
    Szia
    Az egyik lehetőség az üzemanyag -szivattyú nyomásának és a teljes üzemanyag -rendszer állapotának ellenőrzése. 
    azt ajánlom hogy jobb ha viszed egy szervizben, ott mindenféle szerszámok vannak amivel meg tudják nézni vagy tudják hova engedjék a nyomást hogy ellenőrizhessék vezetékek épségét mivel egy kis picike lyuk már nem fogja tartani a nyomást.
    Én megpróbáltam otthon, de csak több kárt okoztam, mégis a szerviznél kötöttem ki. Sok sikert
  • SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.2 TSI
    @Jocó12
    28.01.2023 21:32
    Tag
    Gyertyák jók?Esetleg gyertya kábelokat ellenörizni.Ez csak tipp
Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!
Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.
Szkennelés a QR-kódot részére AUTODOC CLUB app-ot
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

  • - szkennelje be a QR-kódot
  • - letöltés az App Store-ból
  • - letöltés a Google Play áruházból
Autodoc CLUB App icon