Vissza a témákhoz

Ciripelő hang a motortérből, mi lehet a baj? RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)
@József
21.04.2021 12:06
Tag


Sziasztok, van egy Renault Clióm és olyan gondom van, hogy mostanában menet közben ciripelő hangot hallok a motortérből, a kerekek felől. Ha gyorsabban megyek, gyakrabban hallani, de csak lehúzott ablaknál. Nem tudjátok, mitől van ez? Lehet csapágyas? Előre is köszi minden tanácsot. 


Elkezdve

21.04.21

Utolsó válasz

26.04.21

Válaszok

2

Megtekintések

3175

  • RENAULT
    @Dani
    23.04.2021 11:29
    Tag
    A ciripelő hang sok minden okozhatja. Az én kocsim, például (G Astra) akkor adott ilyen hangot, amikor annyira elkopott a bal hátsó fékbetétem, hogy a fém beleért a tárcsába. Ez persze sok autónál sípol inkább. Akkor volt, aki azt mondta, hogy lehet a generátor is rossz, vagy esetleg turbóhiba. 
  • RENAULT
    @ Dani
    26.04.2021 19:08
    Tag




    Üdv, nekem is G Astrám van, és nálam is volt ilyen hang, de csak a garázsban és lehúzott ablaknál lehetett hallani a motortér felől. A szervízben, ahova vittem, azt mondták a generátor csapágy mondta fel a szolgálatot. 




Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!
Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.
Szkennelés a QR-kódot részére AUTODOC CLUB app-ot
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

  • - szkennelje be a QR-kódot
  • - letöltés az App Store-ból
  • - letöltés a Google Play áruházból
Autodoc CLUB App icon