AUTODOC FORUM / Beszélgetések az autókról márka alapján / VW / Volkswagen Passat B5 1.9 TDI lehetséges motorhibák

Vissza a témákhoz

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI lehetséges motorhibák
VW PASSAT Variant (3B5)

  • VW | PASSAT Variant (3B5)
    @Milos Apr 21, 2021
    Tag

    Sziasztok!
    Autóvásárlásban vagyok, és egy VW Passatot néztem. Tudja valaki, hogy egy Volkswagen Passat B5 1.9 TDI-nek milyen motorhibái lehetnek? Miket kell feltétlenül átnézni rajta? Milyen típushibái
    lehetnek? Előre is köszi a válaszokat!

    Válasz

    Elkezdve

    21.04.21

    Utolsó válasz

    09.08.21

    Válaszok

    3

    Megtekintések

    846

  • VW
    @аrif Apr 23, 2021
    Tag
    Szia! Általában két hibája szokott lenni: az egyik, hogy turbó geometria ragad, ami egy tisztítással orvosolható, a másik pedig, hogy a vákuumcsövek elöregszenek. Szerintem cseréltesd ki rögötön a vásárlás után.
    Válasz
  • VW | Passat Variant (365)
    @Cody Apr 26, 2021
    Tag
    Hello! Én még valamit hozzátennék. Ami a kocsi korához képest húzós, az a soklengőkaros futómű javítása. Kb 120-150 ezerbe van csak a 2×5 lengőkar cseréje, ha minőségi cuccokat veszel. De viszont azok 100-200 ezer km-t is elmennek. 
    Egyébként kevésbé rohad mint a Golf 4. és összességében fillérekből javítható.
    Válasz
  • VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI
    @user_502414 Aug 09, 2021
    Tag
    Sziasztok, B5.5 passatom van bölcsőt kellene cserélni.ötlet valakinek,????? Hogyan, hol?
    Válasz

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon