Vissza a témákhoz

vélemények a Blue Print gyártóról

  • @Stroffeld Sep 23, 2020
    Tag

    Sziasztok. lehetőségem van jó árban megvenni a Blue Print. gyártótól alkatrészeket. Osszátok meg a véleményeteket, meg a tapasztalatot, érdemes e megvenni őket? Milyen minőségűek? Előre is köszönöm mindenkinek.

    Válasz

    Elkezdve

    23.09.20

    Utolsó válasz

    04.10.20

    Válaszok

    4

    Megtekintések

    898

  • @magyarerzsebet Sep 24, 2020
    Tag

    Én vettem egy kuplung készletet a Nissan autómra. Be volt állítva egy szervízben, és egyből valami furcsa hangot adott ki. Ki volt szedve, visszaküldtem, vettem egy másik gyártótól és semmi gond, Minden rendben működik.  

    Válasz
  • @Beased Sep 28, 2020
    Tag

    Vettem ettől a gyártótól kettő darab rúdkor stabilizátor a Suzuki Grand Vitara 2004, az eredeti helyére nem tudtam beilleszteni, a hossz különbség másfél mm volt Muszáj voltam meghúzni a szellentett hogy beleférjen. Az autó alváznál is 1-1.5 mm nem jött össze. Muszáj voltam alátétet tenni. Most meg gondolkodok, hogy-ha olyan nehezen bele illesztettem a helyére, hogy fog tovább működni, és meddig. Nem javaslom ezt a Blue Print gyártót  

    Válasz
  • @Blould Oct 02, 2020
    Tag

    fékbetétek Blue Print nyikorognak, fékezéskor visít, kapacitás semmi! 0!!!!!!  

    Válasz
  • @aron25 Oct 04, 2020
    Tag

    Vettem ettől a gyártótól féktárcsák. Hat minden oké! Mentem 50 ezret, semmi gond. Nekem nagyon is tetszik. Bejött!!!

    Válasz

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon