Vissza a témákhoz

Ülés Rohadás
TOYOTA Yaris III Hatchback (XP150)

  • @user_1168695 Sep 27, 2022
    Tag
    Üdv!
    Érdeklődnék járt e így már valaki a 2018 Yaris két első ülése az ülések fém kerete rohad 3 éves korába kicserélték majd 1 évre rá ismét rozsdás?Találkozott már valaki hasonló problémával?Én 20 éve autószerelő vagyok de még soha nem láttam ilyet!
    Válasz

    Elkezdve

    27.09.22

    Utolsó válasz

    03.11.22

    Válaszok

    6

    Megtekintések

    270

  • @Hentomer Sep 27, 2022
    Tag
    Érdekes eset
    Szerintem ezzel még senki nem találkozott,  kocsi belsejébe nem kerül valahol nedvesség? Az alján lévő összes csatlakozó sértetlen? 
      mivel lehetséges hogy az  alján lévő tömítés nedves lehet, és ha napközben süt rá a nap, a nedvesség elpárolog, és ez korrózióhoz vezethe. Nagyon furcsa
    Válasz
    • @user_1168695 @Hentomer Sep 30, 2022
      Tag
      De lehet mert télen nagyon nehezen tűnik el a pára az autó belsejéből olyan mint anno az Ikarusz buszok voltak, most várom mit hoz ki a Toyota az esetből.
      Válasz
    • @Hentomer @user_1168695 Sep 30, 2022
      Tag
      Milyen állapotban vannak a szellőzők az autó hátuljábon? Nem  dugultak el véletlenül a klíma leeresztő nyílásai, így a kondenzvíz lassan kiömlik a szalonban
      Válasz
    • @user_1168695 @Hentomer Oct 03, 2022
      Tag
      Nem tudom,egyenlőre még nem jutottunk el idáig,várom,hogy a gyár mit szeretne tenni a megoldás érdekében.
      Válasz
    • @@Hentomer @user_1168695 Oct 04, 2022
      Tag
      Szia 
      Majd írjál hogy mit válaszoltak,
       érdekes lesz
      Válasz
    • @user_1168695 @@Hentomer Nov 03, 2022
      Tag
      Lejárt az 1év alkatrész garancia úgyhogy méltányosságból kiszerelnék és lefestenék az üléskereteket először 1honapja is ezt akarták akkor 160 ezerért most 90ezerért.Nem tudom hogyan tovább majd kitalálom.Autószerelőként hatalmassat csalodtam a TOYOTA-ban azt hittem a sok szemét között ő még tartja magát TÉVETTEM !!!
      Válasz

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon