Vissza a témákhoz

Ocatvia 1 nehezen indul hidegben
SKODA Octavia I Combi (1U5)

  • SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.6
    @user_602943 Oct 11, 2021
    Tag
    Sziasztok,
    O1 1,6 benzines autóm, amint kezd az idő lehűlni megint kezd egyre nehezebben indulni..hőmérséklet függvényében 1-3 indítás is kell olykor, a akkor is nehezen akar..(és nem -20 fokról van szó..)
    Érdekesség ha egyszer beindult és járok vele, utána nincs gond, beindul akkor is ha sokat állt és s már lehült a motor..
    Eddig cserélve:benzinszűrő, levegőszűrő, termosztát, hőgomba, lendkerék jeladó..vag-com teszt nem ad híbát, MAP szenzor tesztelve…
    Bármilyen ötlet jól jönne, köszi!
    Válasz

    Elkezdve

    11.10.21

    Utolsó válasz

    28.01.23

    Válaszok

    2

    Megtekintések

    805

  • @Gleir1980 Oct 15, 2021
    Tag
    Szia
    Az egyik lehetőség az üzemanyag -szivattyú nyomásának és a teljes üzemanyag -rendszer állapotának ellenőrzése. 
    azt ajánlom hogy jobb ha viszed egy szervizben, ott mindenféle szerszámok vannak amivel meg tudják nézni vagy tudják hova engedjék a nyomást hogy ellenőrizhessék vezetékek épségét mivel egy kis picike lyuk már nem fogja tartani a nyomást.
    Én megpróbáltam otthon, de csak több kárt okoztam, mégis a szerviznél kötöttem ki. Sok sikert
    Válasz
  • SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.2 TSI
    @Jocó12 Jan 28, 2023
    Tag
    Gyertyák jók?Esetleg gyertya kábelokat ellenörizni.Ez csak tipp
    Válasz

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon