kulcs tanítás
MERCEDES-BENZ E-osztály Sedan (W210)

  • MERCEDES-BENZ E-osztály Sedan (W210) E 220 D (210.004)
    @user_530174 Jan 09, 2023
    Tag
    A kulcsban lévő elemek lemerültek, de csere után nem nyitja-zárja az ajtókat. A motor indul, de a tükörnél lévő zöld-piros led felváltva villog egy percig, majd elalszik. Tehát minden működik, csak az ajtó nyitás-zárás nem . Valaki tudja, hogy hogyan lehet megtanítani?
    Válasz

    Elkezdve

    09.01.23

    Utolsó válasz

    02.01.24

    Válaszok

    4

    Megtekintések

    616

  • @ Gessookin Jan 16, 2023
    Tag
    A helyes programozás érdekében felvettem a kapcsolatot a szervizzel, ahol minden probléma nélkül és elég gyorsan megcsinálták 2000 Ft-ért
    Válasz
    • VW CORRADO (53I) 2.8 VR6
      @user_1519864 @ Gessookin Apr 13, 2023
      Tag
      @ Gessookin Üdvözlöm, ugyanez a problémám a Mercédes e230 autómmal amit leírt az elözményekben, hogy nem tudom lecsukni az ajtókat a távirányítóval, a lámpák viszont felvillannak. Mehanikusan nyitom zárom az egy gombos  bicskakulccsal. Ma 10 autókulcsossal és szervízzel beszéltem és senki nem akar vele foglalkozni. Szeretném megoldani a problémát. Melyik szervíz foglalkozik vele? Ha tudna segíteni valaki… Nem árt ha egy pótkulcsot is készítene valaki. Köszönöm a válaszát. Focus6Zsuzsanna Bp
      Válasz
  • @roow5Teey Apr 22, 2023
    Tag
    Helló
    Szerintem ebben az esetben próbáld meg  felvenni a kapcsolatot  Mercedes szervizzel, ott mindenképp segíteni fognán.
    Válasz
  • @user_2116150 Jan 02, 2024
    Tag
    Mercedes kézikönyv 45.oldal : Záróberendezés szinkronilázása.  ” A távirányító jel kilépőjét a belső visszapillantóra kell irányítani és az adó gombot 2 X megnyomni . Ezt követően ,30mp-en belűl a kulcsot a 2. állásba kell fordítani .  Üdv.
    Válasz

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon