AUTODOC FORUM / Beszélgetések az autókról márka alapján / TOYOTA / Keréknyomás visszajelző kontroll lámpa

Vissza a témákhoz

Keréknyomás visszajelző kontroll lámpa
TOYOTA 4 RUNNER (UZN21_, KZN21_, GRN21_)

  • @user_598319 Oct 07, 2021
    Tag
    Van egy Toyota RAV-4 és autóm 2,2 motorral 2007-es évjáratú. Tudna valaki segíteni hogy a keréknyomás visszajelző lámpát hogyan lehet törölni? Eddig kétszer volt defektem és minden egyes időszaki váltáskor el kell vinnem a Toyota szervízbe. a kerékcserék után hogy ezt a lámpát töröljék mert nem tudja sem a gumisom sem a szerelőm kitörölni. Az autót Ausztriából vettem és  a kézikönyvében a hiányos német tudásommal semmit nem találtam ennek a t9rlésének a módjáról. Így minden kis mértékű gumi nyomás kompenzálás után vihetem a szakszervízbe egy kontroll lámpa törlésre vagy hagyom hogy égjen ami nagyon zavar! Ha tudja valaki a receptet ennek törléséről írja meg. Egyszer már sikerült a gumisnál egyik srác tudta de már nem dolgozik ott és számomra nem elérhető!!
    Johnny
    Válasz

    Elkezdve

    07.10.21

    Utolsó válasz

    07.10.21

    Válaszok

    0

    Megtekintések

    263

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon