ABS
SKODA

  • @user_1166235 Sep 25, 2022
    Tag
    Abs hibával fordulok hozzátok!
    Az elmúlt egy évben a fabiám állandóan abs hibát produkál.Általában csapágy csere oldotta meg a problémát.Tavaly októberében hátsófék felújítás volt és első csapágyak cseréje.Decemberben hozta az abs hibát.Jeladókat kicseréltem, vezetékek rendben, majd megint csapágy csere volt májusban, ami végre megszüntette a hibát.Egyébként a csapágyak nem búgtak, nem volt egyéb bajuk.(Ilyenkor a hiba jelenség az volt, hogy indításkor nem aludt el a lámpa és úgy is maradt, abs nem működött.)Júliusban ismét abs hiba, de indításkor égve maradt az abs ikon, majd elindulásnál kialudt,és a legkisebb fékhasználatra dolgozott az abs, de nem tudtam nagyobbat fékezni, mert dobálta vissza a pedált, midaddig amíg el nem értem a 40 km/h-t,akkor újra kigyulladt az abs ikon és a fék rendben működött,de abs nélkül.Jobb első hibát hozott (mint mindíg).Megvolt egy régebbi jeladóm, visszaraktam hátha… és a hiba elmúlt 3 hétre.Ezután ismét ugyanaz a jelenség, mint 3 héttel korábban.Kicseréltem mindkét első jeladót, de most nem javult meg. Szerintetek mi lehet a hiba/megoldás?Valami eszi a csapágyatTapasztalt valaki hasonlót?
    Válasz

    Elkezdve

    25.09.22

    Utolsó válasz

    25.09.22

    Válaszok

    0

    Megtekintések

    229

A fórumba csak regisztrált felhasználók írhatnak.

Telepítse az AUTODOC CLUB app-ot!

Személyes autóköltség-kezelője, karbantartási tippek, emlékeztetők közelgő időpontokról és szerviz szolgáltatás időközökről, „csináld magad” javítási utasítások - mindezt a telefonján.

Autodoc CLUB app qr-code
Szkennelés

Az alkalmazás letöltéséhez:

Autodoc CLUB App icon